Kraina Inspiracji Moni

Blog stworzony z miłości do rękodzieła, poprzeplatany moim życiem.

8 maj 2015

spośród notatek i skryptów wyglądam :)

Powinnam się uczyć! Powinnam! Niestety uszami mi już wszystko wychodzi... Nie wiem jak mi pójdzie, ale nieqiwle można już zrobić...

Niestety nie mam za wiele, czym mogłabym się zająć żeby trochę odpocząć: książka się skończyła, granatowi zabrakło niteczki, sukience niestety też, a nowa włóczka leży i patrzy na mnie... Nie mogę zacząć nic nowego bo niczym innym się nie zajmę. Na szczęście mam was i do was zaglądam :)
No i postanowiłam skrobnąć kilka słów.

Powiedzcie jak tu przyswajać wiedzę o domenach, polisach, obiektach i adresach IP kiedy na dworze pogoda tak piękna, że tylko kawkę i na ławeczkę? No to tak zrobiłam i udało mi się w pięknych okolicznościach przyrodniczo-placozabawowych wypić kawkę i poczytać trochę. Dziecko natomiast boegało od trampoliny do piaskownicy, potem do zjeżdżalni i spowrotem, wymagając przy okazji uwagi i działania od czasu do czasu.
Męczący jest multitasking matczyny, a jeśli chcesz do tego się dokształcić, co by do pracy w końcu pójść, to już wykończona jestem. Psychicznie co prawda, ale jednak.
Polecam wszystkim zmęczonym fizycznie 5 tygodni ze skryptami na kanapie, albo przed kompem z herbatką... ;)

Wracając do rzeczywistości napomknę, że dziecko usnęło i trzeba teraz przed kompa usiąść, co niniejszym zamierzam uczynić...

Pozdrawiam!
Zakopana w notatkach i skryptach Monia :)

2 komentarze:

Dziękuję za wizytę i pozostawiony po sobie ślad!
Zapraszam ponownie :)